Кожен відповідальний господар тварини має подбати не лише про їжу та розваги для улюбленця, а й надійний захист від підступних та небезпечних паразитів. Ці дрібні створіння можуть переносити такі небезпечні  хвороби, як  піроплазмоз, гемобартонельоз та  бореліоз. І це ще не повний список смертельно небезпечних захворювань. Тож не випробовуйте долю та подбайте про захист свого улюбленця!

Краплі на загривок Sentry надійно захистять від бліх (знищуючи яйця, личинок та дорослих особин), кліщів і, навіть, комарів. Основні діючі речовини засобу – це перметрин та піріпроксифен.

Як працюють краплі на загривок Sentry?

Основні діючі речовини крапель Sentry – це перметрин та піріпроксифен.

Перметрин – речовина, що застосовується проти бліх, кліщів та комарів. Він працює, як нейропаралітична отрута для комах, порушуючи проникність нервових клітин для іонів солей. Завдяки цьому пригнічується робота нервової системи і комаха гине. Тож, якщо кліщ потрапив на собаку, він загине, так і не вкусивши.

На відміну від багатьох аналогів з такою ж діючою речовиною, краплі на загривок Sentry додатково містять піріпроксифен.

В організмі комах піріпроксіфен працює як регулятор росту. Він подібний до дії ювенільних гормонів, що впливають на ряд фізіологічних процесів комах. Потрапляючи в яйця чи личинку, піріпроксіфен перериває життєвий цикл яєць і личинок, не дозволяючи перейти їм в стадію утворення дорослої особини (імаго).

Дорослі особини бліх, які піддаються тривалому впливу препарата на основі піріпроксіфена, не здатні відкласти життєздатні яйця і стають безплідними. Одноразова доза викликає повне безпліддя (100%) протягом семи тижнів.

Головні переваги крапель для собак від бліх, кліщів та комарів Sentry

  1. Ефективність – надійно захищають протягом місяця.
  2. Багатофункціональність – вбивають бліх, кліщів, комарів, а також яйця і личинки бліх.
  3. Безпечність – діючі речовини високої якості.
  4. Доступність – чудова ціна за високу американську якість. 
  5. Приємний запах цитрусових.

Як правильно обробити собаку краплями Sentry?

  1. За 3 дні до та 3 дні після не купайте собаку сульфатовмісними шампунями. Якщо собака потребує частого купання протягом дії крапель – використовуйте лише безсульфатні шампуні.
  2. Підніміть шерсть на загривку та нанесіть препарат так, щоб він потрапляв саме на шкірний покрив, а не розтікався по шерсті.
  3. Великим собакам доцільно крапати не тільки на загривок, а й уздовж хребта, вибираючи при цьому місця, куди він не дотягнеться при вилизуванні.
  4. Максимально ефективно краплі починають діяти через 1-2 доби, тому проводити обробку собаки необхідно за кілька днів до виходу на природу. На цей період можна застосувати додатково спрей Sentry PRO СЕНТРІ ПРО, який починає діяти одразу після висихання.

Пам’ятайте! Ваш улюбленець потребує захисту від паразитів увесь рік. В умовах зміни клімату – теплі зими та прохолодні літа – паразити активні майже постійно.

Відгуки про краплі на загривок для собак Sentry:

«Обробляю краплями “сентрі” всіх своїх собак вже шостий рік – чудово працюють, немає ані кліщів, ані бліх, ані навіть комарів вдома )) Головне – обробляти за інструкцією та вчасно.»

Людмила, власниця розплідника собак

Мій джек-рассел-тер’єр дуже любить довготривалі прогулянки. Іноді гуляємо і в парку. Тому для нас дуже важливий якісний захист від кліщів і бліх. Краплями від бліх та кліщів “Сентрі”, якими користуємося вже понад рік, дуже задоволені. Вони забезпечують ефективний захист від бліх та кліщів, їх добре переносить собака. І, як для такої якості захисту, краплі “Сентрі” мають дуже лояльну ціну. Дуже якісний засіб.

Ольга, власниця джек-рассела

На прогулянках з краплями Sentry ваш собака буде надійно захищений!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s